- TOP Clinic DENIS

Як влаштована клініка: HR департамент та відділ кадрів

У рубриці «Як влаштована клініка» ми розповідаємо про те, що у нас «за лаштунками» — про внутрішні процеси, не помітні пацієнтам, але важливі для злагодженої роботи всієї великої та складної системи.

Сьогодні побуваємо у департаменті, з якого зазвичай починається знайомство нових членів команди з Клінікою.

Вікторія Левічек, керівник HR департаменту:

Менеджери з персоналу та відділ кадрів працюють у команді, яка відповідає за підбір, оформлення та адаптацію нових співробітників, супровід систем наставництва, консультації з кадрових питань. Усі процеси максимально прозорі та зрозумілі.

При оформленні на роботу ви приходите у світле просторе приміщення, із зручними столами для роботи з документами та можливістю спокійно ознайомитись з інформацією у роздрукованому вигляді.

Бігати поверхами при оформленні не доведеться: все поруч, в кроковій доступності. Співробітник відділу кадрів допоможе вам відсканувати документи, все пояснить і приділить стільки часу, скільки буде потрібно.

Вирішити термінове питання, отримати довідку, обговорити проблему, що хвилює, — тут завжди прийдуть на допомогу. На першому місці — взаємоповага, живе спілкування та людське ставлення.

За цей рік було проведено велику роботу:

  • розглянуто понад 9000 резюме
  • проведено 771 співбесіду

 

Наразі команда налічує понад 200 співробітників. Проект передбачає, що по мірі запуску нових напрямків команда збільшиться до 700 осіб.

Якщо ви зацікавлені працювати в Клініці, відправляйте резюме на hr@denis.ua. Усі резюме потрапляють до нашої бази талантів, і у разі відкриття вакансії ми зв'яжемося з вами.

Поділитися новиною
Поділитися акцією

Інші новини

Всі новини
Кар`єра у нас
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю