- TOP Clinic DENIS

Можливості ICG методики — тепер і в нашій клініці!

ICG-візуалізація — це сучасна технологія, яка дозволяє зберегти якість життя пацієнтам із злоякісними новоутвореннями молочної залози та не виконувати зайві операції.

У хірургії злоякісних новоутворень молочної залози часто стоїть питання видалення лімфатичних вузлів пахвової ділянки. Справа в тому, що рак молочної залози насамперед метастазує саме в ці лімфатичні вузли. Якщо в пахвових лімфатичних вузлах є метастази — їх необхідно видаляти, інакше через короткий час захворювання прогресуватиме.

Однак видалення лімфовузлів (лімфодисекція) може викликати цілу низку негативних проявів. Серед них так звана «Едема», набряк верхньої кінцівки, який не лікується або дуже важко лікується терапевтичними методами, і значно погіршує якість життя.

Щоб виділити пацієнтів, яким не потрібно виконувати лімфодисекцію, використовують методику "сигнального лімфатичного вузла". Для цього необхідно видалити один або кілька лімфатичних вузлів, в які в першу чергу відбувається відтік лімфи від молочної залози, і відправити ці вузли на термінове гістологічне дослідження. Якщо гістолог не знайде метастазів у «сигнальних лімфатичних вузлах» — виконувати лімфодисекцію немає потреби!

Саме методика ICG дозволяє «побачити» ці сигнальні лімфатичні вузли. За 20-30 хвилин до операції у молочну залозу вводиться спеціальний флуоресцентний препарат, який накопичується у лімфовузлах.

За допомогою ICG-камери, якою оснащена наша операційна, хірург візуалізує необхідні сигнальні лімфатичні вузли та видаляє їх для гістологічного дослідження (біопсії).

Це означає, що наші пацієнтки без потреби не зазнають зайвої травматизації — їм не видаляють лімфатичні вузли для «перестрахування».

Оперуючий хірургОлексій Колесник, професор та доктор медичних наук.

Щоб записатися на прийом, звертайтесь 24/7 до нашого контакт-центру за телефоном 0 800 607 555, оператори завжди готові відповісти на ваші запитання.

Поділитися новиною
Поділитися акцією

Інші новини

Всі новини
Кар`єра у нас
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю