Жіноча консультація

в Києві в клініці ДЕНИС

Жіноча консультація в клініці ДЕНИС — це комфортні умови, окрема оглядова кімната при кабінеті гінеколога, де можна пройти всі процедури та обстеження, досвідчені лікарі з уважним та делікатним підходом. 

Лікар-гінеколог, який працює в жіночій консультації, займається усіма питаннями жіночого здоров'я як під час вагітності, так і в інші періоди життя.

Читати докладніше
Список послуг 27
Жіноча консультація в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS

Чому TOP CLINIC DENIS:

 • Економія вашого часу

  Прийом в дату звернення або в найближчий день, в будь-який день тижня, без черг.

  Запис 24/7 через контакт-центр: онлайн або по телефону.

  Жіноча консультація в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Лікарі, яким довіряють

  Акушери-гінекологи з успішним практичним досвідом не менше 7 років в провідних медичних установах України, фахівці з пренатальної діагностики.

  Жіноча консультація в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Повний комплекс послуг з ведення вагітності

  Програми ведення вагітності включають в себе індивідуальний супровід лікарем, всі аналізи і дослідження, консультації суміжних фахівців.

  Оформлюємо лікарняний лист по вагітності та пологах.

  Жіноча консультація в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Всі аналізи та дослідження, не залишаючи клініки

  Власна лабораторія, більшість аналізів готові за годину.

  Не потрібно ходити по кабінетах: основні процедури (огляд, УЗД) — в оглядовому кабінеті при приймальні гінеколога. УЗД апарат використовується тільки для вагітних.

  Жіноча консультація в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Гарантія 100% стерильності інструменту

  Використовуємо роботизований блок центрального стерилізаційного відділення, аналогів якому немає в Україні. Помилка людського фактора виключена.

  Жіноча консультація в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
 • Тактовність, делікатність, конфіденційність

  Дбаємо про ваш психологічний комфорт і довірчі стосунки. Доктор приділить вам стільки часу, скільки буде потрібно, і все пояснить без складних медичних термінів.

  Жіноча консультація в клініці ДЕНИС - TOP Clinic DENIS
Лікар проводить огляд в окремій оглядовій кімнаті з прямим доступом із кабінету для прийому. При оглядовій передбачена зручна роздягальня із санвузлом. - TOP Clinic DENIS
Лікар проводить огляд в окремій оглядовій кімнаті з прямим доступом із кабінету для прийому. При оглядовій передбачена зручна роздягальня із санвузлом.
Кабінет для огляду продуманий таким чином, щоб усі процедури, УЗД та кольпоскопію можна було провести, не встаючи з крісла та без необхідності кудись переміщатися. - TOP Clinic DENIS
Кабінет для огляду продуманий таким чином, щоб усі процедури, УЗД та кольпоскопію можна було провести, не встаючи з крісла та без необхідності кудись переміщатися.
Кабінет гінеколога обладнаний УЗД-апаратом General Electric Healthcare Voluson P8 (США). УЗД проводиться під час огляду, не потрібно ходити кабінетами. - TOP Clinic DENIS
Кабінет гінеколога обладнаний УЗД-апаратом General Electric Healthcare Voluson P8 (США). УЗД проводиться під час огляду, не потрібно ходити кабінетами.
Кольпоскопія також проводиться безпосередньо під час огляду, за допомогою кольпоскопу Scaner. - TOP Clinic DENIS
Кольпоскопія також проводиться безпосередньо під час огляду, за допомогою кольпоскопу Scaner.
У роздягальні при оглядовому кабінеті є все необхідне, щоб переодягнутися і привести себе до ладу, в тому числі одноразовий одяг для огляду та засоби гігієни. - TOP Clinic DENIS
У роздягальні при оглядовому кабінеті є все необхідне, щоб переодягнутися і привести себе до ладу, в тому числі одноразовий одяг для огляду та засоби гігієни.
Навіщо відвідувати жіночу консультацію
Пройти профілактичний огляд

Огляд у гінеколога рекомендують проходити не рідше ніж раз на рік, навіть якщо немає скарг. Це потрібно для профілактики захворювань, які можуть перейти в хронічні, викликати безпліддя і онкологічні патології.

Пройти лікування гінекологічних захворювань

Якщо з'явилися симптоми, що насторожують (порушення циклу, кровотечі, не пов'язані з менструацією, нехарактерні виділення, неприємні відчуття в області статевих органів, болі внизу живота та ін.), як можна швидше зверніться до лікаря. Це дозволить своєчасно визначити причину і пролікуватися до того, як захворювання стане хронічним.

Підібрати засоби контрацепції

Лікар допоможе зробити оптимальний вибір протизаплідних засобів з урахуванням особливостей вашого організму, способу життя та індивідуальних побажань.

Підготуватися до вагітності

Перед вагітністю бажано обстежити не тільки репродуктивну систему, а й організм в цілому, в разі необхідності — зайнятися лікуванням і профілактикою. Це допоможе попередити ризики і народити здорову дитину.

Спостерігатися в період вагітності

Майбутня мама стає на облік в жіночій консультації в першому триместрі вагітності (до 12 тижнів). Потім вона відвідує акушера-гінеколога кожні 3-4 тижні (перед пологами — частіше), здає призначені лікарем аналізи, проходить мінімум 4 УЗД та інші обстеження.

Вирішити проблеми з зачаттям

Гінеколог-репродуктолог призначить обстеження, щоб визначити, чому не вдається зачати дитину, складе план лікування і розповість, які варіанти є в вашому випадку.

Консультуватися з лікарем в різні періоди життя

До дитячого гінеколога звертаються, щоб переконатися, що статева система дівчинки розвивається нормально, зі скаргами на нерегулярний цикл і хворобливі менструації в підлітковому віці і з іншими хвилюючими питаннями. Під час клімаксу і менопаузи лікар допоможе впоратися з дискомфортними симптомами перехідного періоду, призначить замісну терапію.

Читати докладніше
Акції
Всі акції

Ведення вагітності в клініці ДЕНИС

У нашій клініці є кілька програм ведення вагітності з повним комплексом послуг. Можна обрати програму, що підходить саме вам, залежно від побажань і особливостей протікання вагітності. Кожна програма включає в себе:

детальніше про ведення вагітності в клініці: переваги та умови

супровід персональним лікарем, який веде вас, починаючи з першої консультації і до пологів.

консультації лікарів інших напрямків (терапевт, ендокринолог, гематолог, офтальмолог, генетик і ін.) В будь-який день тижня, не залишаючи клініки.

ультразвукові дослідження на окремому УЗД апараті тільки для вагітних, які проводить експерт в пренатальної діагностики.

всі види лабораторних досліджень: будь-які аналізи можна здати на місці, в комфортній обстановці. Основна маса аналізів готові протягом години, а результати відразу доступні доктору.

Читати докладніше

Як підготуватися до прийому у акушера-гінеколога

На облік по вагітності рекомендують встати на терміні від 5 до 10 тижнів. У першому триместрі закладаються всі внутрішні органи і системи дитини, тому важливо бути під наглядом лікаря і вести правильний спосіб життя.

Одягніть на прийом одяг, який легко знімається для проведення огляду.

Заздалегідь підготуйтеся до питань доктора: про тривалість циклу і дату останньої менструації, наявність захворювань. Візьміть з собою виписки, висновки, протоколи досліджень та інші медичні документи.

Підготуйте свій список питань лікаря. Він розповість про всі тонкощі перебігу вагітності, дасть рекомендації з харчування, відпочинку і способу життя і відповість на всі хвилюючі вас питання.

Читати докладніше

Як проходить консультація акушера-гінеколога в клініці ДЕНИС (Київ)

При кабінеті акушера-гінеколога в клініці є окрема кімната для оглядів, оснащена всім необхідним обладнанням, включаючи апарат УЗД (тільки для вагітних). Також для вашого комфорту передбачений окремий санвузол.

Акушерський прийом починається зі збору анамнезу: доктор розпитає вас про попередні вагітності і пологи (якщо були), перенесені захворювання, менструальний цикл. Це допоможе лікарю уточнити особливості ведення вагітності, скласти для вас план візитів до суміжних фахівців, а також план аналізів і досліджень.

На терміні в 6-7 тижнів лікар може провести перше УЗД, щоб встановити прогресуючу вагітність. На цьому етапі вже можна побачити ембріон і визначити його серцебиття.

Після первинного огляду і досліджень доктор допоможе вам підібрати оптимальну програму ведення вагітності.

Читати докладніше

Лікарі

5
Всі лікарі
Полуянова Оксана Михайлівна
Головний спеціаліст з гінекології
Полуянова Оксана Михайлівна
акушер-гінеколог
Стаж (років):
15
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 1053 грн 949 грн
Домненко Оксана Миколаївна
Мега-лікарка
Домненко Оксана Миколаївна
акушер-гінеколог, лікар УЗД
Стаж (років):
24
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 1053 грн 949 грн
Сагінадзе Ніно Баталбіївна
Сагінадзе Ніно Баталбіївна
акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, лікар УЗД
Стаж (років):
24
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 909 грн 819 грн
Ковальов Юрій Іванович
Кращий спеціаліст
Ковальов Юрій Іванович
дитячий масажист
Стаж (років):
20
Детальніше Відгуки
Записатися Welcome price 777 грн 700 грн
Записатися на прийом
Записів сьогодні: 0
Контакти
Київ, Голосіївський район, вул. Композитора Мейтуса, 5
Показати на мапі Показати вулицю